Strefa przemysłowa miasta Tangshi, Gaobu, prowincja Dongguan, Prowincja Guangdong, Chiny
Dom

Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

Chiny Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Certyfikaty
Chiny Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Certyfikaty
Well-trained and experienced employers to answer all your questions;Protection of your sales area, ideas of design and all your private information.

—— Amir Mohammed (Iran)

"Twoi inżynierowie wyróżniają się swoją dokładnością i wiarygodnością. Uważamy, że jest to bardzo ważne dla zapewnienia wysokiej jakości wydajności maszyn."

—— Ahmed ouzaid (Maroko)

Szczery i przyjazny szef, praca z tobą jest bardzo bezpieczna

—— Saeed Abdu - Nigeria

Produkty wysokiej jakości i dobra obsługa, jeśli będziemy potrzebować więcej, wrócę do Ciebie!

—— Sture Nilsson -Sweden

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej udanej współpracy, a dostarczone meble przekroczyły nasze oczekiwania."

—— Vusal hacıyev-Azerbejdżan

Excellent Quality for Foaming line.And strict delivery time,best business service what we are looking for.That is the stable supplier we need

—— Ylli (Alibania)

Im Online Czat teraz

Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

1 2 3 4
Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd
Zehui Zehui CNC foam cutting machine
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : ZHMACH
Ilość pracowników : 20~50
Coroczne wyprzedaże : 1500000-3000000
Rok założenia : 2015
pc Export : 70% - 80%
Main Products:: Foam Cutting Machine,Foam Making Machine,foam machinery,sponge machinery,foaming production line
Top 3 Markets: Domestic Market 20.00% Africa 40.00% Mid East 30.00% Europe 10%
Dongguan Zehui współpracy sprzętu maszynowego., Ltd   jest profesjonalną maszyną gąbczastą mechaniczną, maszyną do spieniania, zaawansowanym sprzętem i silną siłą techniczną, połączoną przez wiele lat maszyną do gąbek, maszynami piankowymi i maszyną Foam o cennym doświadczeniu, uczącą się od międzynarodowych zaawansowanych produktów, zintegrowaną z doświadczeniem w branży, stosującą się do niezależnych innowacji , „eksploracja, innowacja, trwałość, godny zaufania, klient pierwszy” w celu dążenia do „zorientowanego na ludzi rozwoju naukowego, dążenia do doskonałości,„ podstawowych wartości ”innowacji i wzmocnienia kraju, do dobrej szczerości , harmonii i wygranej „duch przedsiębiorczości. Firma zawsze przestrzegała precyzyjnych, stabilnych i skutecznych zasad projektowania mechanicznego, uczciwości, odpowiedzialnej za filozofię biznesu, „nie najlepsza, tylko lepsza”.


Nasza produkcja z HF-2O17 Automatyczna gąbczasta maszyna piankowa, non-stop zmienia wzór, nie mierzy przepływu, błąd anyżu 0.01-0.03KG, mały błąd materiału 1-3G; sprzęt do brytyjskiego odbicia poziomu, powolne odbijanie, powolne odbijanie butów, elektroniczna bawełna, popiersie na bazie bawełny, stopień antyżółknięcia można osiągnąć 3--5 klasowe standardy międzynarodowe, twardość od 20-200, plus proszek 10-250 %, najniższa gęstość 6-100, wszelkiego rodzaju buty, gąbka do mebli; z partią roślin żądającą różnych formuł, w imieniu szkolenia wydziału piany seniorów.
Nasza filozofia biznesowa to:

uczciwość


- uczciwość to rozwój drogi dla przedsiębiorstw. Lojalność pracowników, firmy zyskują zaufanie klientów. Odpowiedzialność społeczna z uczciwością, uczciwością i wygraną przy budowie mostu.


Klient pierwszy


- Przy przyszłości klientów korporacyjnych z klientem zawsze jest Bóg. Ideały klienta i dążenie do rzeczywistości są największą satysfakcją.


Transformacja i innowacje


- trend stale zmieniającego się rynku, potrzeby klientów stale aktualizowane. Transformacja i innowacje, aby dostosować się do rynku i kierować rynkiem, Business Intelligence jest zewnętrznym wyrazem. Niekończąca się transformacja i innowacja to promowanie żywotności biznesowej i siły napędowej.


Wyrafinowane zarządzanie


- pomyślne zarządzanie to operowanie każdym aspektem ostrożnego i dobrze powiązanego. Jakość produktu jest zwolniona z procesu produkcyjnego każdego niuansu. Doskonałe zarządzanie jakością duszy, wysokiej jakości produkty to materializacja kultury korporacyjnej.
Serdecznie witamy nowych i starych klientów, którzy przychodzą na negocjacje, Departament chciałby być najbardziej lojalnymi partnerami, współpracować ze sobą dla wspólnego działania!
Produkty naszej firmy są eksportowane na cały świat (w tym do Europy, Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej, Sudanu, Indonezji, Wietnamu, Kenii itp.), Przy dużej ilości działalności, firma rozwija się szybko z grupą wybitnego personelu serwisowego i technicznego.
Witamy nowych i starych klientów w kraju i za granicą przyjeżdżających do naszej firmy w celu negocjacji biznesowych, Zehui jest gotów stać się twoim najwierniejszym partnerem i sprawia, że ​​sytuacja korzystna dla wszystkich jest ręka w rękę!

https://youtu.be/qIPkDIUD0bA

Szczegóły kontaktu
Dongguan Zehui machinery equipment co., ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wang

Tel: 0086-15817646348

Faks: 86-0769-88875397

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)